FAQ

Jak zabezpieczyć produkt w kartonie?

Samo pudło, nawet najlepszej jakości, nie zagwarantuje, że produkt dotrze do celu bez uszkodzenia. Dlatego należy dobrać odpowiednie zabezpieczenie wewnątrz opakowania. W zależności od rodzaju produktu funkcję zabezpieczeń pełnią między innymi: kratownice i przekładki tekturowe przekładki typu „plaster miodu” wypełniacze piankowe i styropianowe papiery pakowe poduszki i maty powietrzne maty tekturowe wełna drzewna (wiórki drewniane)

Rodzaje opakowań

Kiedy pojawia się potrzeba opakowania produktu, na starcie stawiamy sobie pytanie: jakie opakowanie wybrać? W naszej ofercie znajdują się opakowania tradycyjne i niestandardowe – przygotowywane na życzenie klienta. Aby ułatwić podjęcie decyzji, przygotowaliśmy bazowy poradnik o opakowaniach dostępnych w magazynach MARGO PACK i tekturze, z jakiej przygotowujemy dla Państwa produkty. Pudła klapowe Najpopularniejsze i najchętniej [...]

Rodzaje tektury

Do produkcji opakowań stosujemy tekturę falistą, która w 100% może zostać poddana recyklingowi. Liczba warstw wpływa na specyfikację i spektrum zastosowań opakowań wykonanych z danej tektury. Tektura dwuwarstwowa Znajduje zastosowanie w transporcie jako ochrona mebli, produktów szklanych i materiałów budowlanych. Tektura trójwarstwowa Wykorzystywana do produkcji opakowań oraz jako przekładka. Podstawowe rodzaje: FALA E (zwana popularnie [...]

Jaką odporność na zniszczenia ma tektura stosowana w opakowaniach Margo Pack?

Rodzaj tektury dobierany jest indywidualnie w zależności od zawartości opakowania, jego wagi, sposobu składowania (liczba sztuk w stosie), miejsca składowania (magazyn, chłodnia), sposobu transportu (fracht lądowy, morski). Nasza załoga służy pomocą i indywidualnie konsultuje wszystkie projekty. W trosce o Państwa spokój i bezpieczeństwo transportowanych produktów stosowane u nas tektury posiadają odpowiednie deklaracje i atesty.

Czy Margo Pack ma cennik swoich usług?

Z cenami można zapoznać się po wejściu na nasze konto Allegro, użytkownik: ekopakownia. Przy większych zamówieniach sugerujemy kontakt z naszym zespołem, który przygotuje indywidualną ofertę.

Go to Top