Opakowania kaszerowane to takie, w których tektura oklejona jest efektownie zadrukowanym papierem. Takie działanie ma dwa walory. Pierwszym jest otrzymanie wysokiej jakości opakowania opatrzonego logo firmy, napisem lub grafiką, które spodoba się klientom.
Drugą zaletą, jaką mają pudełka kaszerowane, jest ich zwiększona wytrzymałość w porównaniu do zwykłych tekturowych kartonów. Dzięki kaszerowaniu stają się bardziej wytrzymałe na obciążenie, a także bardziej odporne na czynniki atmosferyczne.

Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane
Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane – eleganckie i funkcjonalne 

Kaszerowanie to proces łączenia dwóch arkuszy surowców za pomocą kleju.  W branży opakowań tekturowych najczęściej stosowane jest łączenie tektury falistej i arkusza z nadrukiem offsetowym. W efekcie tych działań powstają kartony kaszerowane o różnych kształtach i rozmiarach, które może ozdobić indywidualny nadruk na kartonie. Margo Pack, jako producent opakowań, również oferuje tę możliwość. Dzięki temu pudełka kaszerowane są w pełni dostosowanie do potrzeb i oczekiwań klienta. Karton z własnym nadrukiem to także narzędzie marketingowe i sposób na budowanie wizerunku marki.

Postaw na sprawdzone rozwiązania od Margo Pack

Kartony kaszerowane, producent Margo Pack, wytwarza z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu wyróżnia je:

  • wysoka wytrzymałość na obciążenia,

  • atrakcyjny wygląd,

  • możliwość wykonania własnego nadruku,

  • eleganckie wykończenie,

  • wielofunkcyjność.

Opakowania kaszerowane, które jako producent Margo Pack proponujemy, są nie tylko efektywne, ale i uniwersalne. Można je wykorzystać do pakowania wielu rodzajów produktów – od kosmetyków, przez biżuterię, po produkty spożywcze.

Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować

Zainteresowały Cię nasze pudełka kaszerowane? Producent Margo Pack proponuje również inne funkcjonalne i sprawdzone produkty. Koniecznie zobacz: 

Wybierz pudełka, przekładki, kartony i opakowania kartonowe z nadrukiem – producent Margo Pack czeka na Twoje zamówienie!