FAQ

Oczywiście! W tym celu polecamy zapoznać się z ofertą naszego sklepu na Allegro.

Dla opakowań dostępnych w magazynie jest to kilka sztuk, natomiast dla opakowań szytych na miarę ich liczba uzależniona jest od wielkości: przykładowo opakowania duże ok. 200 szt., średnie 500 szt., małe 1000 szt.

Dla projektów indywidualnych czas oczekiwania potrwa do 12 dni roboczych. Opakowania dostępne w magazynie wysyłamy natychmiastowo.

Proszę śmiało zgłaszać do nas pomysły na opakowania! Wykonamy niestandardowy karton pod warunkiem, że zamówienie będzie opiewało na minimalną liczbę opakowań niezbędną do realizacji zlecenia.

Rodzaj tektury dobierany jest indywidualnie w zależności od zawartości opakowania, jego wagi, sposobu składowania (liczba sztuk w stosie), miejsca składowania (magazyn, chłodnia), sposobu transportu (fracht lądowy, morski). Nasza załoga służy pomocą i indywidualnie konsultuje wszystkie projekty. W trosce o Państwa spokój i bezpieczeństwo transportowanych produktów stosowane u nas tektury posiadają odpowiednie deklaracje i atesty.

Z cenami można zapoznać się po wejściu na nasze konto Allegro, użytkownik: ekopakownia. Przy większych zamówieniach sugerujemy kontakt z naszym zespołem, który przygotuje indywidualną ofertę.

Tak, 100% wykorzystywanej przez nas tektury podlega recyklingowi.

Z przyjemnością podejmujemy się takich wyzwań! Zachęcamy do kontaktu, by wspólnie omówić wizję projektu.

Tak, firmę Margo Pack znajdą Państwo w Przeworsku przy ulicy Głębokiej 32. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Oferujemy transport własny, pomoc w znalezieniu firmy transportowej oraz odpowiedniej obsługi kurierskiej.