Przekładki tekturowe

Przekładki tekturowe stanowią nieodzowny element każdej firmy logistycznej, magazynowej czy produkcyjnej. Margo Pack oferuje wysokiej jakości tekturowe  przekładki, które w prosty sposób oddzielają od siebie poszczególne produkty, zapewniając im bezpieczeństwo podczas przewozu. Przekładki papierowe  na palety, przekładki z tektury falistej, narożniki z tektury litej i falistej, a także ścianki do kartonów – każde z tych rozwiązań to gwarancja, że Twoje produkty dotrą do klienta w nienaruszonym stanie.

Przekładki tekturowe – gwarancja bezpiecznego transportu

Przekładki tekturowe oraz papierowe (tektura lita) odgrywają ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania produktów. Są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach, a także idealnie nadają się do oddzielania warstw pudełek  na paletach. Proponujemy przekładki tekturowe o różnych parametrach. Wymiary i parametry dostosowujemy do potrzeb klienta. Jeśli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć przesyłkę, produkty od Margo Pack są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Jako producent opakowań tekturowych, znamy się na tym, co robimy. Nasze przekładki kartonowe, przekładki tekturowe, obwoluty i narożniki z tektury litej spełniają najwyższe standardy jakości. Dbamy o każdy szczegół, dając Ci pewność, że oferowane przez nas produkty sprostają nawet największym wyzwaniom. Jako producent opakowań Margo Pack proponujemy również szeroką gamę innych produktów do zabezpieczenia towaru, w tym:

Przekonaj się, jak opakowania od Margo Pack odmienią Twój biznes.